ایران برابر ترینیداد و توباگو به پیروزی رسید - کاپیتان ضربه پنالتی را هدر داد

ایران برابر ترینیداد و توباگو به پیروزی رسید - کاپیتان ضربه پنالتی را هدر داد - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، تیم ملی فوتبال ایران که قبل از این دو اردو در آفریقای جنوبی و اتریش برگزار کرده بود، در آخرین اردوی آماده سازی خود قبل از حضور در جام جهانی شامگاه یکشنبه در شهر سائوپائولو به مصاف تیم ملی ترینیداد و توباگو رفت و در پایان موفق شد با نتیجه 2 بر صفر برابر حریف خود به پیروزی برسد.

در این دیدار کارلوس کی روش تیم ملی را با ترکیب علیرضا حقیقی، پژمان منتظری، سیدجلال حسینی، امیرحسین صادقی، مهرداد پولادی، احسان حاج صفی، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، خسرو حیدری، اشکان دژاگه و رضا قوچان نژاد به میدان فرستاد و در نیمه اول موفق شد با گل دقیقه 45 احسان حاجی صفی برابر حریف خود به پیروزی برسد.

تیم ملی فوتبال ایران که به نظر می رسد در این دیدار از ترکیب اصلی خود در جام جهانی استفاده کرده است، در نیمه دوم هم برتر از حریف خود ظاهر شود و توانست در دقیقه 57 توسط رضا قوچان نژاد به گل دوم دست پیدا کند و در نهایت با نتیجه 2 بر صفر حریف خود را شکست دهد. این در حالی بود که ایران در دقیقه 50 و به خاطر خطا روی اشکان دژاگه صاحب یک ضربه پنالتی شد اما دروازه بان حریف ضربه جواد نکونام کاپیتان تیم ملی ایران را گرفت.

در نیمه دوم این دیدار ماهینی به جای پولادی، شجاعی به جای دژاگه، جهانبخش به جای حیدری، حقیقی به جای نکونام، انصاریفرد به جای قوچان نژاد و حدادی فر به جای تیموریان وارد زمین شدند.

شاگردان کارلوس کی روش در اولین دیدار خود در مسابقات جام جهانی روز 26 خرداد به مصاف تیم ملی نیجریه خواهند رفت. آرژانتین و بوسنی دیگر حریفان ایران خواهند بود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه