تخلف فدراسیون کشتی و سکوت وزارت ورزش - بالاخره حیدری هست یا نه؟

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش کشتی:

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، وزارت ورزش در تاخیری ۲۰ ماهه هنوز حکم رسمی علیرضا حیدری را صادر نکرده و این در حالی است که فدراسیون کشتی در تخلفی آشکار در این مدت نسبتا طولانی، همواره از این قهرمان بزرگ و عنوان‌دار در رویدادهای مختلف رسمی و داخلی به عنوان نایب رئیس یاد کرده است.

این در حالی است که رسول خادم به عنوان رئیس فدراسیون همان زمان فقط به طور شفاهی و حکمی داخلی دست به انتصاب علیرضا حیدری در این مسئولیت زد اما وزارت ورزش هنوز حکم رسمی برای وی صادر نکرده است.

از سویی دیگر متولیان وزارت ورزش نیز نه تنها در این مدت، حکمی برای فعالیت رسمی و قانونی علیرضا حیدری صادر نکردند بلکه در مواجهه با حضور و فعالیت وی در بسیاری از رویدادهای داخلی بین المللی همچون جام جهانی تهران و معرفی وی به عنوان نایب رئیس فدراسیون کشتی، هیچ واکنشی نشان نداده است.

سوال اینجاست که اگر وزارت ورزش علیرضا حیدری را به عنوان نایب رئیس فدراسیون کشتی تایید کرده پس چرا هنوز بعد از ۲۰ ماه حکمی برای او صادر نکرده و اگر صلاحیت وی هنوز از سوی وزارت ورزش تایید نشده، چرا در این مدت، اجازه فعالیت رسمی به او داده شده است؟

به هر حال اقدام فدراسیون کشتی و همچنین سکوت و کم توجهی وزارت ورزش در این رابطه عجیب و قابل تامل به نظر می رسد و هنوز مشخص نیست، سیاست یک بام و دو هوای طرفین این داستان چه دلیل موجه و قانونی دارد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه