رنگرز و 19 نفر دیگر؛ گزینه‌های سرپرستی تیم ملی کشتی فرنگی

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ کشتی و وزنه برداری:

به گزارش خبرگزاری تسنیم، درست پس از رفتن محمد بنا از تیم ملی کشتی فرنگی حسام الدین جعفری نیز از تیم ملی جدا شد تا در آستانه جام جهانی تیم ملی کشتی فرنگی بدون سرپرست بماند.

در همان زمان احد پازاج سرمربی کنونی تیم ملی کشتی فرنگی به عنوان سرپرست تیم ملی انتخاب شد اما او تنها 2 روز به عنوان سرپرست کار و پس از آن سمت سرمربیگری را قبول کرد اما جالب اینکه شورای فنی هنوز فردی را برای سمت سرپرستی پیدا نکرده تا اردوی اختیاری تیم ملی کشتی فرنگی که روز گذشته پایان یافت بدون سرپرست تمام شود.

با وجود این اکنون در آستانه مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی و دور جدید تمرینات تیم ملی جهت حضور در بازی‌های آسیایی و مسابقات جهانی چندین گزینه برای سرپرستی تیم ملی کشتی فرنگی پیشنهاد شده تا بعد از مسابقات انتخابی فرایند انتصاب سرپرست طی شود. این در حالی است که بر اساس آیین‌نامه فدراسیون کشتی سرپرست تیم ملی باید عنوان آسیایی یا جهانی و المپیکی داشته باشد.

حسن بابک مدیر تیم‌های ملی کشتی فرنگی با تایید این خبر در پاسخ به این سؤال که آیا حسن رنگرز نیز در بین گزینه‌های سرپرستی قرار دارد به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: رنگرز یکی از گزینه‌های سرپرستی تیم ملی کشتی فرنگی است و جدا از وی، 19 گزینه دیگر هم کاندیدای احراز این سمت هستند. سرپرست تیم ملی بزرگسالان باید فردی باشد که بتوان از قابلیت‌های وی همسو با تیم ملی استفاده کرد. ما به زودی و پس از بررسی شرایط نام سرپرست را اعلام می‌کنیم.

انتهای پیام/

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه