سه آزادکار ایران با پیروزی استارت زدند - کریمی در آستانه پیکار

سرویس ورزش جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش کشتی:

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، رقابتهای کشتی قهرمانی بزرگسالان آسیا از امروز (چهارشنبه) با برگزاری رقابتهای چهار وزن نخست کشتی آزاد آغاز شد و در حال برگزاری است. در وزن ۵۷ کیلوگرم یونس سرمستی پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل ژیای مودی از چین با نتیجه ۹ بر ۷ به پیروزی رسید. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی با برنده دیدار ازبکستان (ندیرجان صفراف) و قرقیزستان (نادربیک) روبرو می‌شود.

مسعود اسماعیل‌پور در وزن ۶۵ کیلوگرم پس از استراحت در در دور اول در دور دوم وراسینگ از سریلانکا را با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست داد، وی در دور سوم و در مرحله یک‌چهارم نهایی با پارک ریونگ هاک از کره‌شمالی دیدار می‌کند. اسماعیل‌پور در صورت پیروزی در دور چهارم در مرحله نیمه نهایی با برنده نمایندگان هند و روسلان پلی‌یف از ازبکستان مصاف می‌دهد.

اما در وزن ۸۶ کیلوگرم علیرضا کریمی دارنده مدال طلای جوانان جهان پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با عظمت دولت بیکوف نایب قهرمان جوانان جهان مبارزه می‌کند تا فینال رقابتهای جهانی یکبار دیگر تکرار شود. کریمی در صورت پیروزی با برنده دیدار کره‌جنوبی و ازبکستان روبرو می‌شود.

کمیل قاسمی هم آخرین نماینده کشورمان، پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۵ بر یک ژانگ دنگ از چین را شکست داد. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی به مصاف محمد صباح از عراق می‌رود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه