مثل سعید هجومی کار می‌کنم تا مدال طلای جهان را کسب کنم

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ کشتی و وزنه برداری:

کرامت عبدولی در گفت‌و‌گو با خبرنگار اعزامی خبرگزاری تسنیم به اسلواکی در خصوص مسابقات نوجوانان جهان اظهار داشت: آمادگی بسیار خوبی دارم و تمام فکر و ذهنم به روز مسابقه و کشتی است و ترسی هم از رقبایم ندارم.

دارنده نشان طلای آسیا عنوان کرد: من سابقه کسب مدال طلای آسیا را دارم و امیدوارم بتوانم روی سکوی نخست مسابقات جهانی نیز بروم و ایران را صاحب مدالی خوش‌رنگ کنم.

فرنگی‌کار وزن 58 کیلوگرم کشورمان خاطرنشان کرد: الگوی من در کشتی، برادرم سعید است و تنها مانند او هجومی کار می‌کنم تا بتوانم به مدال طلای جهان برسم. البته من با سعید خیلی کشتی می‌گیرم ولی تاکنون حتی یک بار هم از او یک زیر نگرفته‌ام. سعید حتی اجازه فکر کردن را هم به من نمی‌دهد چه برسد که از او امتیاز بگیرم.

عبدولی در خصوص رقبای خود در مسابقات جهانی نیز گفت: روسیه و ارمنستان رقبای اصلی من هستند. البته اوکراین و آذربایجان نیز کشتی‌گیران خوبی را روانه مسابقات کرده‌اند اما من فیلم تمام مسابقات را دیده‌ام و با نحوه کشتی‌های آنها آشنا هستم.

وی ادامه داد: من تمام تلاش خودم را انجام می‌دهم تا با یک کشتی هجومی صاحب مدال طلا شوم اما اینکه چه رخ خواهد داد، دیگر با خداست.

انتهای پیام/

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه