پیروزی تیم ایران برابر هند - گام اول محکم برداشته شد

به گزارش جوان ایرانی، تیم والیبال ایران ظهر امروز چهارشنبه در نخستین دیدار خود در رقابتهای قهرمانی زیر ۲۳ آسیا در میانمار به مصاف هند رفت که در پایان ۳ بر صفر برنده شد. شاگردان پیمان اکبری سه ست این مسابقه را به ترتیب با امتیازات ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۹ به سود خود رقم زدند.

تیم ایران در این مسابقه با ترکیب مصطفی باقری، جواد حسین آبادی، پوریا فیاضی، محمدجواد معنوی نژاد، امیرعلی محمد فتحعلی، محمد فلاح و رسول شهسواری به میدان رفت. علیرضا نصراصفهانی، محمدرضا حسینی پویا و فردین قلعه قوند نیز بازیکنان تعویضی ایران در طول مسابقه بودند.

ملی‌پوشان ایران در این مسابقه، کار خود را با قدرت آغاز نکردند و در ست‌های اول و دوم از حریف عقب افتادند اما این عقب افتادگی را جبران کردند و به پیروزی رسیدند. شرایط در ست سوم کاملا متفاوت بود و از همان آغاز ست این تیم ایران بود که با فاصله زیاد پیش افتاد و وقت استراحت فنی اول در امتیاز ۸ بر یک به سود کشورمان اعلام شد. این فاصله در ادامه ست به تدریج بیشتر شد و در نهایت ست سوم هم ۲۵ بر ۹ به سود ایران رقم خورد.

تیم کشورمان از ساعت ۱۲:۳۰ روز جمعه ۲۵ اردیبهشت در دومین مسابقه خود در این دوره از رقابتها با قطر روبرو می‌شود.

نخستین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا در شهر «نای پی داو» میانمار در حال برگزاری است و تا ۳۰ اردیبهشت نیز ادامه خواهد داشت.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه