کره اصلی‌ترین رقیب ایران در مسابقات هندبال آسیا است - به‌طور حتم صعود می‌کنیم

 

سرویس ورزشی جوان ایرانی _ بخش توپ و تور:

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، محسن طاهری سرمربی تیم هندبال ایران پس از پیروزی تیمش مقابل عراق در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: من ابتدا به جامعه ورزشی ایران تسلیت می‌گویم چون در چند روز اخیر ما حسین معدنی مربی تیم ملی والیبال و کشتی‌کار فرنگی کشورمان و یکی از اهالی مطبوعات را از دست دادیم که روزهای ناراحت‌کننده‌ای برای ورزش ما بود.

وی در خصوص این دیدار گفت: من به بچه‌های تیمم خسته نباشید می‌گویم این نخستین گام ما در مسابقات بود و در گام‌های بعدی باید بیش ازاین تلاش کنیم چون تیم عراق تیمی ضعیف بود و بازی‌های سختی پیش رو خواهیم داشت.

سرمربی تیم هندبال ایران در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه آیا در این دیدار به بازیکنان اصلی خود استراحت داده بود، تصریح کرد: ارنجی که ما در ابتدای بازی به کار بردیم ترکیب اصلی ما نبود و سعی کردیم با ارنجی بازی کنیم که به همه بازیکنان بازی برسد و نفرات اصلی ما نیز خسته نشوند و برای بازی‌های آینده آماده باشند.

طاهری تاکید کرد: در این دیدار ایراداتی داشت که باید این ایرادات را برطرف کنیم تا در دیدارهای آتی مقابل تیم‌های مدعی با مشکل روبرو نشویم.

وی درباره اینکه مربی تیم عراق مدعی شد که ایران با استفاده از دروازه‌بانش پیروز این دیدار شد خاطرنشان کرد: ما یک تیم هستیم و در این بازی فقط دروازه‌بان ما خوب نبود بلکه تمامی 16 بازیکن ما تلاش خود را کردند تا این نتیجه همه بازیکنان بود و امیدوارم در پایان مسابقات به نتیجه دلخواه خود برسیم.

طاهری در پاسخ به خبرنگاری که علت روی آوردن بازیکنان ایران به بازی فیزیکی را در نیمه دوم پرسید، گفت: هندبال یک بازی فیزیکی است و زمانی که بازیکنان به یکدیگر نزدیک می‌شوند برخوردها بیشتر می‌شوند در نیمه دوم به بازیکنانمان گفتیم اجازه ورود بازیکنان حریف را به نزدیک دروازه ندهند و دلیل این موضوع این بود.

وی با اشاره به حضور تیم‌های قدرتمند در گروه ایران تصریح کرد: تیم کره نسبت به سایر تیم‌ها از کلاس کاری بالاتری برخوردار است. دو تیم کویت و عراق در مقابل یکدیگر تا 5 دقیقه آخر نبرد نزدیکی را داشتند و به نظر من اصلی‌ترین رقیب ما کره خواهد بود و در صورت صعود از این گروه که به طور حتم محقق خواهد شد باتیم‌های مثل قطر، ژاپن و عربستان روبرو خواهیم شد که تیم‌های خوبی هستند.

سرکربی نیکوی با اشاره به اینکه تیم عراق در مقابل ایران هماهنگی‌های لازم را نداشت افزود: بازی این تیم را مقابل کویت دیدم و از عملکرد بازیکنانشان خوشم آمد. شاید اگر این بازیکنان بیشتر با هم کار می‌کردند هماهنگ‌تر می‌شدند و می‌توانستند عملکردی بهتر از این داشته باشند.

انتهای پیام/ آ

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه