گرجستانی‌های مدعی با هم سرشاخ شدند

برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان

رقابتهای کشتی قهرمانی گرجستان برای شناخت مدعیان جهت شناسایی کاندیداهای حضور در تیم ملی این کشور در مسابقات جهانی گرجستان برگزار شد.

گرجستانی‌های مدعی با هم سرشاخ شدند - تصویر 1
به گزارش سرویس ورزشی برنا، مهمترین اتفاق این مسابقات در وزن 120 کیلوگرم رخ داد که گئورگی ساکادیلیدزه با شکست تمامی رقبا از جمله گنو پتریاشویلی کشتی گیر جوان و مطرح این کشور، قهرمان شد. در این وزن دیوید مودزمانشویلی نایب قهرمان المپیک لندن از دور رقابت ها کنار رفت تا باعث ناراحتی کورتانیدزه شود.

در سنگین وزن بریانیدزه دارنده مدال برنز جهان در سال 2010 میلادی پس از مدت ها دوری از میادین کشتی سوم شد.

دیگر حادثه مهم این رقابت ها در وزن 86 کیلوگرم رخ داد که داتو مارساگیشویلی دارنده مدال برنز المپیک با شکست مقابل نودار ای گادزه از دور مسابقات کنار رفت. در این وزن گئورگی چاخارتیشویلی کشتی گیر جوان گرجستانی به مقام نخست رسید. تنها غایب این رقابت ها ولادمیر خنچیگاشویلی آزادکار وزن 57 کیلوگرم بود.

الدار کورتانیدزه رئیس فدراسیون کشتی گرجستان با بیان اینکه این رقابت ها معیار اصلی پوشیدن دوبنده تیم ملی است گفت: عملکرد کشتی گیران در دو تورنمنت هم سنجیده می شود و سپس ترکیب برای رقابت های جهانی انتخاب می شود.

در وزنهای 57 تا 120 کیلوگرم این رقابت ها به ترتیب گوگوا، بکا لومیتادزه، مالخاز زاراکوا، الکساندر دژاتچاوادزه، جابا هوالاشویلی، گئورگی چاخارتیشویلی، الیز باراودیکادزه و گئورگ ساکادیلیدزه قهرمان شدند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه